هایگر

نمایش یک نتیجه

شرکت Hager oHG در سال ۱۹۵۵ توسط دو برادر به نامهای اسوالد و هرمان هاگر و با همراهی پدرشان پیتر هاگر در منطقه Saarland آلمان تاسیس شد. از سال ۱۹۴۵ منطقه Saarland تحت کنترل اقتصادی فرانسه بود و ارتباطی با بازار کشور آلمان نداشت. با این حال موسسان هاگر در فکر نفوذ به بازار هر دو کشور بودند. برای همین منظور در سال ۱۹۵۹ برادران هاگر اولین شرکت تابعه خود را با نام تجاری Hager Electro S.A. در شمال شرقی فرانسه تاسیس کردند.

در سال ۱۹۶۶ شرکت هاگر آموزش های سیستماتیک را برای متخصصین خود پایه ریزی کرد که نتیجه آن ایجاد فرهنگ وفاداری به مشتریان بود و این فرهنگ تا به امروز ادامه پیدا کرده است. در سال ۱۹۶۸ در آلمان و ۱۹۷۰ در فرانسه این شرکت موفق به ثبت اختراع فیوزهای چرخشی برق شد. در همین سالها شبکه توزیع انبوه محصولات با نام Hager- Rapid- System در بازار فرانسه راه اندازی شد. با توسعه فعالیتهای هاگر و در سال ۱۹۷۳ میلادی موفق به ثبت فروش ۴۳ میلیون دویچه آلمان و همچنین در سال ۱۹۷۴ موفق به گردش مالی ۲۲ میلیون فرانک فرانسه شد.

با شروع دهه ۱۹۸۰ این شرکت فعالیت خود را به عنوان تولید کننده و ارائه دهنده کلیه راهکارهای تاسیسات برق و سیستمهای هوشمند ساختمانی ادامه داد. راه اندازی شعب و شرکتهای فروش در کشورهای سوئیس و انگلستان از دیگر دستاوردهای Hager در دهه ۱۹۸۰ میلادی می باشد. همچنین در سال ۱۹۸۲ این شرکت اولین فیوزهای محافظتی حافظ جان (RCCB) را در کشور آلمان تولید کرد. در اواسط دهه ۱۹۹۰ کانالهای فروش و توزیع این شرکت در سایر کشورها نظیر امارت متحده، سنگاپور، مالزی، هنگ کنگ، چین، استرالیا و نیوزیلند راه اندازی شدند.

در سال ۲۰۰۷ شرکت هاگر به مجموعه قوانین و مقرارت اتحادیه اروپا (Societas Europaea) پیوست و نام تجاری خود را به Hager SE تغییر داد.

شرکت هاگر در حال حاضر دارای ۲۲ سایت تولیدی در ۱۰ کشور دنیا می باشد. بدین ترتیب محصولات متناسب با نیازهای بازارهای محلی و منطقه ای تهیه و تولید می شوند. بزرگترین سایت تولیدی این شرکت در شهر Obernai فرانسه می باشد. در سال ۲۰۱۵ وب سایت یا به عبارت دقیق تر فوروم این شرکت با نام Hager Forum به منظور آموزش و تبادل اطلاعات بین همکاران، مشتریان و کارمندان ایجاد شد.

اطلاعات بیشتر ...