کلیه اصول و رویه‏‌های وب سایت دیجی پادرا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مربوطه است. هرگونه به روز رسانی احتمالی قوانین مندرج در ذیل، در همین صفحه منتشر می‌شود و استفاده از سایت به معنی پذیرش آخرین نسخه‌ی قوانین موجود می‌باشد.

کاربران با ثبت‌نام در وب سایت دیجی پادرا ، همچنین با هر بار استفاده از خدمات آن، می‌پذیرند که شرایط و قوانین حاضر را به صورت کامل مطالعه کرده و آن را با اطلاع کامل از شرایط و معانی‌اش پذیرفته‌اند. این شرایط و قوانین ممکن است در طول زمان تغییر کند. استفادۀ کاربران از وب سایت، پس از هر بار تغییر در شرایط و قوانین، به معنی پذیرش تغییرات مذکور است. این قوانین برای مطالعه کاربران در سایت و در دسترس است.

برای استفاده از خدمات دیجی پادرا  لازم است که هر کاربر اعم از شخص حقیقی یا حقوقی یک حساب کاربری در وب سایت دیجی پادرا بسازد. تنها اشخاصی که بیش از ۱۸ سال سن دارند و واجد اهلیت قانونی هستند می‌توانند اقدام به ساخت حساب کاربری در دیجی پادرا کنند. کاربر مذکور برای استفاده از خدمات باید نام، نام خانوادگی، آدرس پست الکترونیکی و شماره همراه خود را در وب سایت ثبت کند.

تبصره ۱- کاربران در صورت نیاز به استفاده از خدمات دیجی پادرا  باید برای تکمیل اطلاعات خواسته شده توسط طرف‌های تجاری از قبیل نشانی اقدام کنند.

تبصره ۲- کاربر مهمان یا بازدید کننده  الزامی به داشتن حساب کاربری در دیجی پادرا  نداشته لیکن برای استفاده از خدمات دیجی پادرا  می بایست واجد اهلیت قانونی از جمله حداقل سن ۱۸ سال باشد.

کاربران شخص حقوقی مکلف به معرفی نماینده (شخص حقیقی) برای ثبت‌نام در دیجی پادرا هستند و اطلاعات این شخص حقوقی باید در وب سایت قید شود.

هیچ یک از کاربران حق استفاده از ربات و نرم‌افزارهای مرتبط یا واسط را برای استفاده از وب سایت دیجی پادرا  اعم از احراز هویت، تکمیل اطلاعات، ارسال درخواست و غیره ندارند.

کاربران می‌پذیرند کلیه اطلاعات درخواستی وب سایت را مطابق با واقعیت، صحیح و به‌‌روز وارد کنند و شخص کاربر مسئول عدم صحت و به‌ روز نبودن اطلاعات است. در صورت اثبات خلاف این موضوع، شرکت هیچ گونه مسئولیتی در مورد خسارات و مشکلات ناشی از عدم اعتبار اطلاعات اعلامی بر عهده نخواهد داشت.

هر شخص تنها می‌تواند یک حساب کاربری به عنوان کاربر مشتری یا کاربر خریدار یا استفاده‌کننده از خدمات دیجی پادرا داشته باشد. در صورتی که شرکت اطلاع یابد که به نام یک شخص اعم از حقیقی و یا حقوقی حساب‌های کاربری متعدد وجود دارد، مجاز خواهد بود نسبت به قطع خدمات و غیرفعال کردن حساب‌های کاربری مذکور اقدام کند.

مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری اشخاص حقیقی و یا حقوقی در دیجی پادرا یا سایر خدمات ارائه شده در وب سایت انجام می‌شود، به عهدۀ کاربران است. بنابراین مسئولیت اشخاص ثالث یا افرادی غیر از کاربر که با آن حساب از خدمات وب سایت استفاده می‌کنند، تماما متوجه کاربر صاحب‌حساب است. کاربر دارای حساب کاربری با کاربر مهمان، دارای مسئولیت تضامنی در قبال اشخاص اعم از شرکت، سایر کاربران و اشخاص ثالث هستند.

مسئولیت حفظ امنیت اطلاعات حساب کاربری شامل نام کاربری و رمز عبور به عهدۀ کاربران است. در صورت مفقود شدن یا به سرقت رفتن اطلاعات حساب کاربری و گوشی موبایل و دسترسی به کامپیوتر توسط دیگران، کاربر مذکور موظف است در اسرع وقت موضوع را به اطلاع شرکت برساند. بدیهی است تا زمانی که اطلاع‌رسانی به شرکت انجام نشده است، مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری مذکور و موبایل کاربر انجام شده و می‌شود به عهدۀ وی خواهد بود.

دیجی پادرا یک بستر فروش آنلاین می باشد و چنانچه هرکالایی بعد از ثبت سفارش در انبار تامین کننده موجود نباشد و یا دچار تغییر شود، هیچ مسئولیتی برعهده دیجی پادرا نیست و مبلغ پرداختی مشتری تمام و کمال به ایشان مسترد می گردد.

کاربران حق ندارند به سایر اشخاص حقیقی و حقوقی اجازه استفاده از حساب کاربری خود را بدهند یا حساب خود را به شخص حقیقی یا حقوقی دیگری منتقل کنند. در مورد کاربر شخص حقوقی نیز، مسئولیت‌های قانونی بهره‌برداری از خدمات دیجی پادرا متوجه مدیران اشخاص حقوقی خواهد بود. 

 در شرایط خاصی ممکن است از کاربران برای استفاده از خدمات، درخواست احراز هویت شود، در این شرایطی اگر کاربران اطلاعات کافی در اختیار شرکت قرار ندهند، شرکت می‌تواند حساب کاربری آن‌ها را مسدود و از ارائۀ خدمات به نامبردگان خودداری کند.

 ممکن است بنا به مورد و حسب صلاحدید شرکت، از کاربران درخواست شود که اقدام به تکمیل اطلاعات، ارائه مدارک و یا اصلاح اطلاعات موجود کنند. در این صورت، کاربر متعهد به ارائه اطلاعات و یا اصلاح اطلاعات درخواستی در مدت اعلام و درخواست شده از سوی شرکت خواهد بود. در غیر این صورت شرکت می‌تواند حساب کاربری وی را مسدود کرده و از ارائۀ خدمات به کاربر مذکور خودداری کند.

 اطلاعات کاربری کلیه کاربران نزد کاربر گیرنده اطلاعات، محرمانه بوده و هیچ یک از کاربران حق ندارند اطلاعات مربوط به حساب طرف مقابل را (اعم از مشخصات هویتی، شماره تماس، آدرس، عکس و غیره) ذخیره، یا منتشر کند و در دسترس دیگران قرار دهد.

 کاربر بازدیدکننده یا مهمان بدون نیاز به داشتن حساب کاربری و از طریق وب سایت حق استفاده از خدمات دیجی پادرا را داشته و خواهد داشت. کاربر مهمان در زمان استفاده از خدمات دیجی پادرا متعهد به رعایت ضوابط دیجی پادرا از جمله شرایط و قوانین حاضر است.