دیجی پادرا؛ سرزمین با شکوه دیجیتالی ماست.

پادرا از  دو بخش “پاد” و “را” تشکیل شده است که “پاد” به معنی سرزمین و “را” به معنی شکوه و عظمت بوده که ریشه این اسم به زمان ایران باستان و زبان اوستایی باز می گردد که این دو کلمه در کنار یکدیگر به معنی سرزمین با شکوه  تلقی می گردد، برخی از مورخین ریشه پادرا، را پاترا می دانند که به مرور زمان حرف “ت” به “د” تبدیل شده است، دیجی نیز مخفف دیجیتال است که در کنار پادرا ؛ سرزمین با شکوه دیجیتالی معنی میگیرد.

ما از صمیم قلب باور داریم که با جمع شدن یک تیم حرفه ای و جوان در کنار یکدیگر، اتفاقات خوبی رقم خواهد خورد.

دیجی پادرا، یکی از اولین فروشگاه های اینترنتی به سبک نوین و در واقع اولین پاساژ اینترنتی داخلی محسوب میشود که حدود دو سال ( سال ۱۳۹۸ ) از فعالیت رسمی آن میگذرد.

درباره دیجی پادرا

تنوع محصولات و دسته بندی های متنوع و همچنین وجود بیش از ۷ هزار کالا، امکان انتخاب کالای مورد نظر و مقایسه قیمت به صورت مستقیم رو در اختیار کاربران قرار میدهد.

ما سعی داریم تا با ارائه توضیحات کافی درباره محصول، پیگیری و پشیبانی فعال و ارسال محصول در کوتاه ترین زمان، مسبب شکل گرفتن لبخند رضایت بر روی لب های شما باشیم.

ما از لحظه ی ورود شما به سایت دیجی پادرا تا زمانی که کالای خریداری شده، به شما تحویل گردد و رضایت در انتخاب و کیفیت خرید را داشته باشید، در کنارتان هستیم.

به اعتقاد ما فروش پایان کار نیست بلکه شروع فصل جدیدی بین ما و کاربران (خریداران) ماست.

آدرس : تهران – خیابان شریعتی – بالاتر از پل سید خندان – بن بست خندان – پلاک ۶ – واحد ۳

WeCreativez WhatsApp Support
اگر سوال و یا نیاز به مشاوره رایگان در مورد محصولات فروشگاه دارید آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستیم ...
سلام ، چطور میتونم کمکتون کنم ؟
فروشگاه
0 مورد سبد خرید
حساب کاربری من