آرایشی و بهداشتی

6راه برای شناسایی لوازم آرایشی و بهداشتی اورجینال و مضرات مصرف لوازم آرایشی و بهداشتی فیک

شناسایی لوازم آرایشی و بهداشتی اورجینال

لوازم آرایشی و بهداشتی اورجینال و با کیفیت سبب رسیدن شما به زیبایی و سلامتی می گردد. متاسفانه در حال حاضر دسترسی به لوازم اصل و اورجینال کار چندان راحتی نیست. به دلیل وجود انواع محدودیت و تحریم ها برخی از برندهای اورجینال لوازم آرایشی از طریق گمرک وارد کشور نمی شوند. همچنین در صورت وارد شدن هزینه های سنگین و بسیار گزافی را برای وارد کننده ها ایجاد می نمایند.

برخی از افراد سودجو با سوء استفاده از این موقعیت انواع برندهای لوازم آرایشی را به صورت فیک و تقلبی تولید می کنند و با قیمت پایین تری به فروش می رسانند. برای خرید لوازم آرایشی و بهداشتی اورجینال باید به نکته ی بسیار مهمی توجه نمایید. به دلیل سختی در وارد کردن و گرانی این محصولات تنها فروشگاه های معتبر توانایی فروش برندهای اصل را دارند. بنابراین محصولات مورد نظر خود را هرگز از یک فروشگاه بی نام و نشان تهیه نکنید چون به احتمال زیاد فیک می باشد. برای خرید لوازم آرایشی و بهداشتی اورجینال حتما به مراکز و فروشگاه های معتبر مراجعه نمایید.

آنچه درباره راه های شناسایی لوازم آرایشی و بهداشتی می خوانید

لوازم آرایشی و بهداشتی اورجینال

مضرات استفاده از لوازم آرایشی فیک و تقلبی

توجه داشته باشید که خرید و استفاده از محصولات آرایشی تقلبی کاری بسیار خطرناک است و می تواند خسارت های جبران ناپذیری را در پی داشته باشد. لوازم آرایش فیک معمولا در زیرزمین های مخفی و بدون رعایت بهداشت تولید می شوند. استفاده از مواد سمی و غیر استاندارد در ترکیب این لوازم آرایشی سبب ایجاد انواع بیماری های پوستی و حساسیت می شود. لوازم آرایشی و بهداشتی اورجینال اصل از با کیفیت ترین مواد اولیه تولید می شوند در حالی که این محصولات کاملا در شرایط غیر استاندارد تهیه می گردند.

خطرات استفاده از لوازم آرایش تقلبی

  • حساسیت زا بودن این محصولات یکی از مهم ترین تهدیدات می باشد. در صورتی که از لوازم فیک به عنوان ریمل یا خط چشم استفاده می کنید ممکن است آسیب های چشمی غیر قابل جبرانی ایجاد گردد.
  • سرطان زا بودن از دیگر خطرات استفاده لوازم آرایش فیک می باشد. وجود رادیکال های آزاد و سمی در ترکیبات موجب سرطان پوست می گردد.

  • ایجاد چین و چروک بر روی پوست از عوارض این محصولات می باشد.

  • مسمومیت با لوازم آرایشی تقلبی اتفاقی است که می تواند آثار جبران ناپذیری را بر جای بگذارد. همچنین ابتلا به انواع عفونت های قارچی و باکتریایی نیز ممکن می باشد.

چگونه لوازم آرایشی و بهداشتی اورجینال را از لوازم فیک تشخیص دهیم؟

نوع بسته بندی محصول از جمله موارد مهم در شناخت لوازم آرایشی و بهداشتی اورجینال

شکل ظاهری محصول یکی از عوامل شناخت لوازم آرایشی و بهداشتی اورجینال می باشد. در برخی از موارد ظاهر محصول فیک به اندازه ای غیر استاندارد است که به راحتی می توان تقلبی بودن آن را تشخیص داد. اما در برخی از موارد بسته بندی و شکل ظاهری محصولات فیک شباهت بسیار زیادی به محصول اورجینال دارد. در این حالت برای تشخیص این موضوع بهتر است از طریق سایت برند لوازم آرایشی ظاهر آن را به دقت مورد بررسی قرار دهید. قطعا نکات ریزی در محصول فیک وجود نخواهد داشت.

برای تشخیص لوازم آرایشی و بهداشتی اورجینال از بارکد خوان استفاده کنید

از بارکد خوان استفاده نمایید. در حال حاضر برنامه های بارکد خوان بسیاری را می توان بر روی گوشی نصب کرد و در هنگام خرید از آن برای اطمینان اصل بودن کالا استفاده نمود. لوازم آرایشی و بهداشتی اورجینال قطعا دارای بارکد هستند. در صورتی که با برنامه بارکد خوان بار کد این محصول را بخوانید اطلاعات مربوط به آن در سایت اصلی ظاهر می شود. البته ممکن است بر روی لوازم آرایشی فیک نیز بارکدی وجود داشته باشد اما توجه کنید که این بار کد با محصول هماهنگ نیست و قطعا اطلاعاتی درباره ی آن ظاهر نخواهد کرد.

تشخیص از روی رنگ لوازم آرایشی و بهداشتی اورجینال

در برخی از موارد لوازم آرایشی فیک دارای رنگ های بیشتری از برند اورجینال هستند. به طور مثال در سایه های چشم یا پالت های رژ لب تعداد رنگ ها در لوازم آرایشی و بهداشتی اورجینال کمتر از تعداد لوازم آرایشی تقلبی است. بهتر است قبل از خرید حتما تعداد رنگ های برند اورجینال را چک کنید. در این صورت در هنگام خرید به راحتی می توانید محصول فیک را تشخیص دهید. البته در اغلب موارد کیفیت محصولات فیک در هنگام تست کردن بسیار پایین تر از محصولات اورجینال می باشد.

لوازم آرایشی و بهداشتی اورجینال غلظت مناسبی دارند

به غلظت مواد آرایشی توجه زیادی داشته باشید. در هنگام خرید کرم پودر حتما باید به این مورد توجه کنید. غلظت یک کرم پودر حتما باید مناسب باشد. در صورتی که غلظت آن بسیار زیاد یا کم باشد باید نسبت به اصل بودن آن شک نمایید. لوازم آرایشی و بهداشتی اورجینال اغلب دارای بوی ملایم و مطبوعی هستند. در صورتی که یک بوی غیر عادی، بسیار تند و نفت مانند را از مواد آرایشی احساس نمودید، احتمالا تقلبی است. در مواردی که لوازم آرایشی با مواد غیر استاندارد تولید شود برای از بین بردن بوی بد آن اغلب از عطرهای بسیار تند استفاده می شود.

کیفیت بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی اورجینال

چاپ نوشته ها و فونت استفاده شده بر روی محصولات نیز از جمله یکی از نشانه ها برای تشخیص اصل و فیک بودن کالا می باشد. قطعا در محصولات فیک فونت و چاپی شبیه به محصول اورجینال وجود خواهد داشت اما نکات ریزی در آن رعایت نمی گردد. به طور مثال ضخیم تر یا نازک تر بودن فونت روی کالا از جمله این موارد است. لوازم آرایشی و بهداشتی اصل دارای چاپ های باکیفیتی هستند اما محصولات تقلبی چاپ چندان باکیفیتی ندارند. مشاهده جزئیات محصول اصل قبل از خرید حتما کمک بسیار بزرگی برای شما خواهد بود.

قیمت محصول راه اصلی تشخیص لوازم آرایشی و بهداشتی اورجینال

یکی از مهم ترین موارد برای تشخیص تقلبی بودن محصولات آرایشی قیمت آن ها است. به طور مثال فرض کنید قصد خرید کرم پودر استی لادر را دارید. این کرم پودر از جمله بهترین برندها در دنیا است. قیمت این محصول در حالت واقعی بیشتر از یک میلیون تومان می باشد. حال اگر در فروشگاهی این کرم پودر را با قیمت دویست هزار تومان مشاهده نمودید مطمئن باشید که این محصول تقلبی است. البته متاسفانه افراد سودجوی دیگری هستند که همین محصولات تقلبی را به قیمت یک میلیون تومان نیز به فروش می رسانند. فروشگاه اینترنتی دیجی پادرا یکی از معتبرترین فروشگاه های لوازم آرایشی در ایران است که می توانید لوازم آرایشی و بهداشتی اصل خود را از آن تهیه نمایید. قطعا انتخاب یک فروشگاه معتبر راهی درست برای خرید لوازم آرایشی و بهداشتی اصل می باشد.

بازگشت بە لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هشت − یک =